Blog o tym, co siedzi w mojej głowie Tymczasem...
Blog > Komentarze do wpisu
Stało się....

 Od blisko dwóch lat piszę mój blog.Opowiadam o moich pasjach i o tym, "co siedzi w mojej głowie Tymczasem" :-) Dane mi było tu poznac  wiele wspaniałych ,tworzących cudowne prace Osób-z niektórymi ta wirtualna znajomośc przeistoczyła się w całkiem realną przyjaźń. Bardzo Wam dziękuję za odwiedziny na moim blogu, za ciepłe słowa otuchy w trudnych dla mnie chwilach, za miłe komentarze ,porady i wiele inspiracji. Dziękuję i jednocześnie zapraszam do nowego Tymczasem :

                         http://tymczasem-maja71.blogspot.com/  ,

 który będzie po prostu kontynuacją tego bloga. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ,Maja

............................................................................................................

    

..........................................................................................................

 

piątek, 30 kwietnia 2010, maja71

Polecane wpisy

Komentarze
2010/05/08 11:57:46
Maju, ja Ci dziękuję za piękne prace, które mogłam tu oglądać, za wpisy na wesoło i te pełne refleksji. Przychodziłam tu regularnie i po cichutku myślałam, że fajnie byłoby gdybyś przeniosła się na bloggera. I stało się :) Bardzo mnie to cieszy - będę wierną czytaczko-oglądaczką nadal. Pozdrawiam i życzę super atmosfery na nowym miejscu.
-
koronekczar
2010/06/04 23:52:28
No właśnie, zmuszasz mnie do ciężkiej pracy - myślenia. Najpierw dziękuję za każde przeżycie z Twym blogiem związane. Odnajdę Cię w nowym miejscu Twego internetowego mieszkania, choć nie doszedłem jeszcze do powodów, które mnie do podobnej decyzji skłonić by miały. I to właśnie sprawa tej ciężkiej pracy - myślenia. A na "nowej drodze życia" życzę radości i wiernych, wspaniałych przyjaciół.
Z tysiącem serdeczności
Zygfryd
-
Gość: Tusia, 217.153.182.*
2014/02/19 11:20:58
No stało się, stało. Szkoda że się przenosisz, ale to trochę jak sklepy internetowe z ubraniami - musisz podjąć decyzję i po prostu iść zgodnie z tym co sobie założyłaś.